Sosyal Paylaşımın En İyisi Bachata Etkinlikleri

En Güncel Bachata Etkinlikleri ve Bachata Organizasyonları

En son Bachata organizasyonlarını etkinliklerini ve festivalleri sitemizin bu sekmesinden takip edebilirsiniz.
Miami Salsa Congress
Miami Salsa Congress01-05 Ağustos 2012 tarihleri arasında Miami’de  gerçekleştirilecek olan Latin dansı etkinlikleri  beş gün sürecek ve şimdiden büyük yankı uyandıracağa benziyor. Dünyanın dört bir yanından profesyonel Latin dansçılarını ağırlayacak olan organizasyona, ünlü Dj’ler eşlik edecek.

 

 

 

 

Roma Salsa Festival

Roma Salsa FestivalRoma Salsa Festivalin’de birbirinde özel konuklarla eğlence dolu bir dans deneyimi yaşamak istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırtın.

Tarihler:16-17-18 Kasım 2012

Özel konuklar: Tropical Gem

Roly Maden

Maikel Fonts

 

Lyon Salsa Congress

Lyon Salsa Congress7-9 Ekim 2012 tarihleri arasında Fransa Lyon’da  eşi benzeri olmayan organizsyonla Hilton’da düzenlenecek salsa gecelerinde eğlencenin aşkın tutkunun doruklarına ulaşacaksınız.

 


V Sinera Swing Festival

13-16 Ekim 2012 arası İspanya-Barselona’da bir hafta sonu eventi olarak düzenlenen bu festival size latin ateşinin en güzel halini yaşamanızı sağlıyacak.

LIKE Festival – 3

21-23 Ekim tarihlerinde Lisbon-Portekiz’de 3.sü düzenlenecek olan bu latin dansı festivalinde her yıl hedef bir öncekinden daha da iyi bir festial hazırlayablmek.

Katılacak Eğitmenler

Antonio Bandeira

Montuno Ayé

Afrolatin Connection

>Tüm dünyadaki etkinliklerle ilgili daha ayrıntılı bilgiler için http://www.worldsalsafestivals.org/ sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome